Populārākās valstis pēc IKP 2022. gadā iekšzemes kopprodukta

Pēdējo reizi atjaunināts 8. gada 2022. septembrī, plkst. 09:14

Tātad šeit ir saraksts ar populārākajām valstīm pēc IKP 2022. gada iekšzemes kopprodukta. ASV ir lielākā ekonomika pasaulē ar IKP 25.3 triljoniem ASV dolāru, kam seko Ķīna, Japāna, Vācija, Apvienotā Karaliste un Indiju.

Amerikas Savienotās Valstis veido 24.40% no pasaules IKP, bet nākamā ir Ķīna ar 19.17%. 4 labākās ekonomikas (valsts) dod vairāk nekā 50% no IKP, bet 10 labākās valstis dod vairāk nekā 60% no pasaules IKP.

Populārākās valstis pēc IKP 2022. gadā iekšzemes kopprodukta

Tātad šeit ir saraksts ar populārākajām valstīm pēc IKP 2022. gada iekšzemes kopprodukta.

rangsIKP, pašreizējās cenas (miljardos ASV dolāru)Gadā 2022% no pasaules
1ASV2534724.40%
2Ķīna1991219.17%
3Japāna49124.73%
4Vācija42574.10%
5Apvienotā Karaliste33763.25%
6Indija32913.17%
7Francija29372.83%
8Kanāda22212.14%
9Itālija20581.98%
10Austrālija un Jaunzēlande20061.93%
10 populārāko valstu saraksts pēc IKP iekšzemes kopprodukta

Kopējais pasaules IKP 103.8. gadā bija 2022 triljoni ASV dolāru, un Amerikas Savienotās Valstis veido aptuveni 24.40% no pasaules IKP, kam seko Ķīna ar 19.17%.

Populārākā valsts pēc iekšzemes kopprodukta

Populārāko valstu saraksts pēc IKP 2022. gadā

rangsIKP, pašreizējās cenas (miljardos ASV dolāru)2022% no pasaules20232027% 2027. gadā2022 uz 27
1ASV2534724.40%266953096622.71%-1.70%
2Ķīna, Ķīnas Tautas Republika1991219.17%218652912921.36%2.19%
3Eiropas Savienība1720016.56%183202197316.11%-0.45%
4Japāna49124.73%529162604.59%-0.14%
5Vācija42574.10%456553613.93%-0.17%
6Apvienotā Karaliste33763.25%368745523.34%0.09%
7Indija32913.17%358349173.61%0.44%
8Francija29372.83%308636212.66%-0.17%
9Kanāda22212.14%236227992.05%-0.09%
10Itālija20581.98%216925271.85%-0.13%
11Austrālija un Jaunzēlande20061.93%210525171.85%-0.09%
12Brazīlija18331.77%198024481.79%0.03%
13Krievijas Federācija18291.76%171317961.32%-0.44%
14Koreja, Republika18051.74%192023001.69%-0.05%
15Austrālija17481.68%182821861.60%-0.08%
16Irāna17391.67%178321211.56%-0.12%
17Spānija14361.38%151918251.34%-0.04%
18Meksika13231.27%138016461.21%-0.07%
19Indonēzija12891.24%141118681.37%0.13%
20Vidusāzija un Kaukāzs11611.12%123618221.34%0.22%
21Saūda Arābija10401.00%102211080.81%-0.19%
22Nīderlande10140.98%107312710.93%-0.04%
23Ziemeļāfrika8570.82%88611470.84%0.02%
24Šveice8420.81%88810640.78%-0.03%
25Ķīnas Taivānas province8410.81%89310950.80%-0.01%
26Polija7000.67%7569940.73%0.06%
27Turcija6920.67%71411360.83%0.17%
28Zviedrija6210.60%6708330.61%0.01%
29Beļģija6100.59%6407460.55%-0.04%
30Argentīna5640.54%5746460.47%-0.07%
31Norvēģija5420.52%5505910.43%-0.09%
32Taizeme5220.50%5566930.51%0.01%
33Izraēla5210.50%5486690.49%-0.01%
34Īrija5160.50%5627160.52%0.03%
35Nigērija5110.49%5809580.70%0.21%
36Apvienotie Arābu Emirāti5010.48%5065860.43%-0.05%
37Austrija4800.46%5196310.46%0.00%
38Malaizija4390.42%4826340.46%0.04%
39Ēģipte4360.42%4506380.47%0.05%
40Dienvidāfrika4260.41%4485130.38%-0.03%
41Singapūra4240.41%4515440.40%-0.01%
42Centrālā Amerika4130.40%4385640.41%0.02%
43Filipīnas4120.40%4466150.45%0.05%
44Vjetnama4090.39%4636900.51%0.11%
45Dānija3990.38%4195110.37%-0.01%
46Bangladeša3970.38%4386280.46%0.08%
47Honkongas SAR3690.36%3914780.35%-0.01%
IKPpasaule103867100.00%110751136384100.00%0.00%
Populārāko valstu saraksts pēc IKP 2022. gada iekšzemes kopprodukta

Visbeidzot, šis ir populārāko valstu saraksts pēc IKP 2022. gada iekšzemes kopprodukta.

Saistīta informācija

ATSTĀJ ATBILDI

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit